Damla Etiketler

DAMLA ETİKET

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Damla etiket kamuoyunda pek fazla bilinmeyen ama oldukça özel bir etiket çeşididir. Kullanım alanı oldukça geniş olan damla etiket sadece markaların ve firmaların değil, özel promosyon ürünler isteyenlerin de alternatif seçenekler arasında bulundurabileceği bir etiket çeşididir.

Damla etiket en basit logoları, amblemleri ve etiketleri bile etkileyici bir hale çevirir. 2d adı verilen veya düz olarak tasarlanan etiketler damla etiket tekniği ile üç boyutlu hale gelir, parlaklığı ve ışıltısı ile görenlerin dikkatini çekmeyi başarır.

DAMLA ETİKET NERELERDE KULLANILIR?

Damla etiket nerelerde kullanılır sorusunun cevabı oldukça uzundur. Damla etiketler aklınıza gelebilecek her yer de kullanılır. Firmaların logolarında, ürün etiketlerinde, arabalarda, iş yerlerinde, evlerde, ofislerde kısacası daha önce de dediğimiz gibi aklınıza gelebilecek envai çeşit yerde kullanılabilir.

Basit tasarımları daha etkileyici hale getirmek için kullanılan mükemmel bir yöntemdir. Damla etiket kullanımı son günlerde siyasetçiler tarafından da kullanılmaya başlandı.

2019 yılının minimal tasarım trendine uygun olarak büyük büyük afişler ve reklam panoları kadar insanların hemen elinin altında bulunabilecek şekilde hazırlanan tasarımlar damla etiket ile daha ilgi çekici hale getirilmektedir.

DAMLA ETİKET FİYATLARI

Damla etiket fiyatları Kalitesine, kullanılan malzemesine ve ebatına göre fiyatlarında değişiklik olabilmektedir.

Her ne iş yaparsanız yapın mutlaka yazı ile yada etiket ile bir kampanya düzenlemek, sesinizi duyurmak istiyorsanız o zaman damla etiket fiyatları kadar damla etiketin etkisini de dikkate almalısınız.

Damla etiket, mercek etkisiyle tasarımı büyük gösteren, görülme açısını genişleten, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir reklam ürünüdür. Sınırsız kullanım alanına sahip çarpıcı, renkli, şeffaf, derin, parlak, şaşırtıcı ve çekici damla etiketler, reklam amaçlı etiket kullanımında başka bir boyut yaratmaktadır. Domes sistem ile gerçekleştirilen üç boyutlu etkisi ile damla etiketler sınırsız uygulama alanına sahiptir. Damla Etiket, kapılmanın kolay, görmezden gelmenin zor olduğu bir çekicilik oluşturur. Damla Etiket, bir ürünün imajını geliştirir, anlamlı bir katma değer kazandırır. Damla Etiketin yarattığı 3 boyutluluk etkisiyle en basit nesneler bile özel bir görünüm kazanıp kolayca farkedilebilir hale gelirler. Ürün böylece öne çıkar ve ayrıca özdeşleştiği bir başka marka ya da logonun bir projeksiyonu olarak da görülür. Mikron Reklam, tüm damla etiket ihtiyaçlarınıza en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

#leksanetiket #metaletiket #asansöretiketi #alüminyumetiket #paslanmazetiket #uyarıetiketi #serigrafietiket