Leksan (Lexan) Etiketler

Leksan (Lexan) Etiketler ;

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Leksan Etiketler kullanımının kolaylığı ve ürünlerde zarif bir görüntü oluşturması açısından en büyük tercih sebebidir. Aşındırıcı maddelere ve hava şartlarına dayanıklıdır. Leksan etiketler sıcaklığın yüksek olduğu ve yüksek ısıya maruz kalınan alanlarda bulunan ürünler için tercih edilirler. Otomotiv sektörü başta olmak üzere, elektrik ve elektronik sektörü ve hemen hemen tüm sanayi sektörlerinde kullanılabilirler. Leksan Etiketler uzun süre deforme olmadan kendini muhafaza edebilirler.

Leksan ile yapıştırıcı arasına uygulanan baskı sayesinde dış müdahale ile hiçbir zaman karşı karşıya kalmadan, rengi solup, silinmeden çok uzun sürelerde kullanılabilirler. Arma, işaret, logo, isim ve açıklama metni gibi yazıların yada resimlerin basıldığı leksan etiket çeşitleri, makinelerin ön panellerinde veya reklam promosyon amacı ile tercih edilebilirler.

İstenilen alanlarda kullanılmak üzere çeşitli boyut ve ebatlarda imalatını gerçekleştirdiğimiz bu ürünler içeride ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Estetik görünüşü açısından en güzel etiket cinsidir.

Hassas cetvel(ters baskı) üretiminde, cetvel baskısı, panel etiketi, elektrik pano etiketi, panel etiketi, trafo pano etiketi, iskele izin kartı, ekipman kontrol kartı… gibi ihtiyaçlar içinde tercih edilmektedir

Leksan (Lexan) Etiket Genel Bilgi ;

Leksan Etiketler özellikle elektronik sanayisinde çok geniş bir kullanım alanına sahiptir, Bunun yanı sıra makine ön paneli ya da ürün tanıtım etiketi olarak da talep görmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Şeffaf (transparan) malzemeye ters yüzeyden baskı uygulanır ve baskı yüzeyiyle temas olmadığından baskıda solma, silinme, çizilme, kararma v.b. problemler olmaz, Kağıt bazlı olmamayışı sayesinde sıvıyı emmez ve sıvı üzerinden akar gider ve hiçbir etki bırakmaz. Zengin renk çeşitleri ile çok renkli baskı uygulanabilmektedir. Leksan etiketin uygulanacak yere montajı söz konusu olduğunda leksan etiketin arka yüzü baskı işlemi bittikten sonra çift taraflı bant ile kaplanır ve montaj esnasında bantın yüzü banttan ayırılarak montajı yapılır. Gofre (kabartma) yapılarak tuşların kullanımı sağlanır.

Leksan (Lexan) Etiketler Nerede Kullanılır ?

* Leksan etiket otomotiv sanayisin de kullanılır.

* Leksan etiket makine sanayisinde kullanılır.

* Leksan etiket medikal ürün üretiminde kullanılır.

Leksan etiket çeşitleri bunlar gibi daha pek çok alanda kullanılabilirler.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

#leksanetiket #metaletiket #asansöretiketi #alüminyumetiket #paslanmazetiket #pvc etiket #uyarıetiketi #serigrafi etiket