Makine Etiketleri

MAKİNE ETİKETLERİ

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Makine etiketleri adından da anlaşılacağı üzere makineler üzerinde kullanılır ancak sadece makinelerin üzerinde kullanır demek yanlış olur. Birçok alanda, birçok sektörde ve birçok zemin üzerinde makine etiketleri kullanılır.

Makine etiketleri pvc, alüminyum ve pirinç ismi verilen malzemelerden üretilir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Makinelerin üzerinde seri numarası, model numarası, kullanım talimatları, uyulması gereken kurallar, dikkat edilmesi gerekenler, gerekli yönergeler ve takip edilmesi gereken adımlar gibi birçok bilgiyi üzerinde bulunduran etiket çeşididir.

MAKİNE ETİKETLERİ NERELERDE KULLANILIR?

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Makine etiketleri özellikle çok fazla sayıda makine operatörünün görev yaptığı tesislerde ve fabrikalarda makineler ile üretim bantlarının üzerlerinde kullanılır. Farklı zaman dilimleri içerisinde farklı kullanıcılar tarafında kullanılan makine, teçhizat, araç ve gereçler üzerinde uyulması gereken kuralları, dikkat edilmesi gereken hususları ve kullanıcı için gereken tüm bilgileri içeren etikettir.

Yalnızca kullanıcı için değil tamir, bakım, onarım, temizlik ve periyodik işlemleri yapan kişiler için de yönlendirme özelliği bulunan makine etiketleri dayanıklı malzemelerden yapıldığı için uzun ömürlü olmaktadır.

Makine etiketlerine bir makinenin ön yüzünde veya arka yüzünde rastlamak mümkündür.

Reklam amaçlı da kullanılabilir. Eğer reklam giderleriniz oldukça yüksek ve maliyetli ise kağıttan veya bezden üretilmiş reklam broşürleri yerine makine etiketlerini tercih edebilirsiniz. Üstelik istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz gibi aşınma ve deforme olması zor olduğu için de maliyetlerinizi düşürecektir.

MAKİNE ETİKET FİYATLARI

Makine etiket fiyatları kullanılan malzemenin çeşidine ve etiketin ölçüsüne göre değişmektedir. Çok fazla fiyat farkı olmamakla birlikte internette yapacağınız küçük bir araştırma sayesinde birçok makine etiketi fiyatına ulaşabilirsiniz.

Makine etiket fiyatlarından daha önemli olan husus ise etiketin uzun ömürlü olması ve kullanım alanının oldukça geniş olmasıdır.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

#leksanetiket #metaletiket #asansöretiketi #alüminyumetiket #paslanmazetiket #pvcetiket #uyarıetiketi #metaloymaetiket