Medikal Etiketler

MEDİKAL ETİKET

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Medikal etiket adında anlaşılacağı üzere medikal sektöründe oldukça yaygın olarak kullanılan etiketlerdir. Medikal etiketler leksan etiket, pvc etiket, metal etiket, opak etiketler olmak üzere farklı türlerde üretilebilmektedir. Etiket çok basit bir gereksinim olarak görülebilir ancak işin içerisine medikal ve sağlık girince son derece önemli hale gelmektedirler.

Hastanelerde sağlık etiketi olarak da bilinen etiketler hastaların verdiği kan vb. verilen örneklerin tüplerine yapıştırılan medikal etiket hem kurum için hem de hastalar için son derece önem arz etmektedir.

Tüplerin karışmasını ve yanlış sonuçların önüne geçmek için olmazsa olmaz medikal etiketler bazı durumlar hayati önem bile taşıyabilir. Medikal ve sağlık etiketlerinin rengi önemine ve kullanım yerine göre değişmektedir.

MEDİKAL ETİKET NERELERDE KULLANILIR?

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Adı üstünde işte medikal etiketler medikal ve sağlık alanlarında kullanılan etiketlerdir. Tahlil, sonuç ve sıra etiketleri olarak kullanılır.

Sadece hastaneler olarak kısıtlamak da yanlış olabilir. Medikal dünyasının her alanında kullanılır ve ihtiyaç duyulur. Diğer sektörlerden daha önemli olan medikal ve sağlık alanı etiket ve etiketleme konusundaki zafiyetleri asla kabul etmez ve mazeret götürmez.

Bu konuda ister kamu kurum ve kuruluşlardan biri olsun ister özel sektör olsun, medikal etiket konusunda esneklik gösteremez. Bir an olsun hastanenin etiketsiz kaldığını düşünseniz ne kadar vahim sonuçlar doğurabileceğini görebilirsiniz. Sağlık ve medikal sektörlerde kullanıldığı için tamamen hijyenik ortamlarda üretilir.

MEDİKAL ETİKET FİYATLARI

Medikal etiket fiyatları kullanım yerine göre değişir. Örneğin büyük ebatlı olanların fiyatı ebatı küçük olanlara göre daha az maliyetlidir. Bu durumda ebat büyüdükçe medikal etiket fiyatları artar demek yanlış olmaz.

Medikal etiket fiyatları kullanım alanının sağlık ve medikal olduğunu düşündüğünüzde hiç de önemli değildir. Her şeyin başı sağlıktır ve sağlık konusu en ufak ihmale bile gelmez.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

#leksanetiket #metaletiket #asansöretiketi #alüminyumetiket #paslanmazetiket #pvcetiketi #uyarıetiketi #metaloymaetiket