Paslanmaz Etiket

Paslanmaz Etiket Nerelerde Kullanılır ?

Paslanmaz Etiket, genel olarak ağır iş makineleri kullanma talimatlarında, Jeneratör kullanma talimatları ve ayrıca reklamında, gemi kontrol paneli  uyarı levhalarında, göz alıcı ve sıklıkla reklam tabelası yapımı gibi birçok alanda ve  ürün üzerinde kullanılır.

Neden Dış Mekan?

Paslanmaz Etiketler dış mekan etkilerine karşı dayanıklı bir biçimde imal edilirler. Güneş ışınları ya da benzer uv ışınlardan etkilenmez, nemli hava koşullarında oksitlenme yapmaz, paslanmaz,  çizilme veya ezilme gibi deformasyonlara dayanıklılığı maksimum düzeydedir.

Paslanmaz Etiket Çeşitleri Nelerdir?

Paslanmaz Etiket; 3 farklı kalitede çelik levhadan elde edilen etiket çeşididir. Bunlar AISI 304, AISI 316 ve 430 kalite çeliklerdir. 0,30 mm ile 5 mm arasındaki levha kalınlıkları bu etiketlerde kullanıma uygundur.

Paslanmaz Etiketlerin yüzeyleri mat, yarı parlak ve tam parlak (ayna kalite) olmak üzere 3 çeşittir. Mat yüzeyli levhalarda fırça deseni verilerek satine adını verdiğimiz çizgisel desen oluşturulabilir. Genel olarak makine ve ofis dekorasyon etiketlerinde daha çok tercih edilir. Özellikle makine kimlikleme ve çok uzun yıllar dayanımı istendiğinde Paslanmaz Etiketler kullanılır. Bu etiketlerin de baskılaması serigrafi baskı, Uv baskı, asit indirme ve lazer gravür şeklindedir.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

#metaletiket #leksanetiket #alüminyumetiket #paslanmazetiket #asansöretiketi #uyarıetiketi #metaloymaetiket