Plaket ve Kupalar

PLAKET VE KUPALAR

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Plaket ve kupalar manevi değeri oldukça büyük, maddi değeri ise küçük olan ürünlerdir. Herhangi bir organizasyonda kazanılan en basit şekilde tasarlanmış bir ürün bile senelerce itina ile özen ile saklanmaktadır.

Plaket ve kupalar etkinliklerde, organizasyonlar kişilere veya kurumlara ödül mahiyetinde veya bir teşekkür niteliğinde takdim edilir.

Plaket ve kupalar farklı malzemelerden üretilir. Her çeşit isteğe göre tasarımı yapılır ve özel olarak üretilir.

Bir müsabakayı kazanan takımlara veya sporculara kupalar verilirken, iş dünyası, siyaset dünyası, spor dünyası, ekonomi dünyası, sosyal yardımlaşma dünyası vs. gibi daha hayatın birçok alanında plaketler takdim edilir.

Metal kupalar ve metal plaketler som altın, gümüş, bronz, prinç, tunç, demir, alüminyum ve daha birçok alaşımdan üretilir.

PLAKET VE KUPALAR NERELERDE KULLANILIR?

Tamamen metalden oluşan bu kupalar som altın, gümüş ve bronz gibi metallerden oluşmaktadır. Genelde uluslararası müsabakalarda başarı sağlayanlara tercih edilmektedir. Bunların dışında prinç, bakır gibi metallerle de üretilmektedir.

Bakanlıklar, spor kuruluşları, dernekler, vakıflar, organizasyon şirketleri gibi birçok oluşum plaket ve kupa kullanır. Elde edilen başarıları ve sağlanan bir kolaylığa, verilen bir hizmeti veya desteği ödüllendirmek, teşekkür etmek adına plaket veya kupa takdim edilir.

PLAKET VE KUPA FİYATLARI

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Plaket ve kupa fiyatları ile ilgili en önemli özellik üretimde kullanılan malzemedir. Kullanılan malzemeye göre fiyat değişiklik gösterir. Üzerine uygulanan baskı, ebat, boyut ve ölçü gibi daha birçok özellik plaket ve kupa fiyatlarına etki eder.

Çok cüzzi fiyatlardan çok pahalı fiyatlara kadar satılabilmektedir.

Bu noktada plaket ve kupa fiyatları bir kenarda dursun manevi değerini ölçebilecek herhangi bir otorite de yoktur. Paha biçilemez, maneviyatı oldukça yüksek özel eşyalardır.

Hatta öyledir ki, plaket ve kupalar nesilden nesile aktarılarak uzun yıllar manevi duyguları beslemeye devam eder.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

#leksanetiket #metaletiket #asansöretiketi #alüminyumetiket #paslanmazetiket #uyarıetiketi #metaloymaetiket