Promosyon Ürünleri

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Promosyon ürünleri çok eski yıllardan bu yana en iyi reklam yöntemi olarak kullanılmaktadır. Dünyanın en büyük pazarlama uzmanlarından biri olan Jack Blowton “promosyon ürünleri zekice kullanan insanlar, her eve, her cebe girer ve markasını akıllara kazıma fırsatını yakalar” diyerek promosyon ürünlerin pazarlama ve reklam alanında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu belirtir.

Promosyon ürünler aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilir. Kalem, çakmak, defter, ajanda, fener, atkı, bere, kazak, tişört, pantolon, şapka, kep, bere, çanta, saat, takvim, not defteri, cüzdan, telefon kılıfı, anahtarlık ve daha sayabileceğimiz yüzlerde ürün promosyon ürünü olarak kullanılır ve kullanılmaya devam etmektedir.

PROMOSYON ÜRÜNLER NERELERDE KULLANILIR?

Kurumsal firmalar yıllık bütçe planlaması yaparken bütçenin bir kısmını promosyon ürün maliyeti olarak ayırır.

Türkiye’de çok sık yaşanan seçim dönemlerinde de promosyon ürünler kullanılmaktadır. Beledie Başkan Adayları, Muhtar Adayları, Milletvekili Adayları, Siyasi partiler derken siyasetin her alanında promosyon ürün olarak kullanıldığını görmekteyiz.

Her siyasetçi ve siyasi parti toplantılarda, mitinglerde, etkinliklerde kullanılmak üzere tişört ve şapka bastırır bunları da vatandaşlara ücretsiz dağıtır.

Kurumsal firmalar da böyledir. Hazırlanan promosyon ürünleri ücretsiz bir şekilde dağıtır ve böylelikle herkesin eline, cebinde, işyerinde ve evinde kendisine yer edinerek pazarlama ve reklam çalışmasının en önemli temsilcisine yatırım yapmış olur.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

PROMOSYON ÜRÜN FİYATLARI

Promosyon ürün fiyatları ürünün çeşidine, ürünün üretiminde kullanılan malzemeye ve işçilik giderlerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak bu noktada bilinmesi gereken en önemli husus, promosyon ürünler bir gider kalemi değil aksine reklam ve pazarlama ile yeni müşteriler kazandırmaya yönelik bir çalışma olduğu için geri dönen reklam çalışması olarak düşünülmelidir.

Promosyon ürün fiyatları bu çerçevede değerlendirildiği zaman bir yatırım aracı olarak da görülebilir.

1991’den beri müşteri karşısındaki, inandırıcılık ve güven duygusunu pekiştirdiğimize inanıyoruz. Bugün firma olarak kullandığımız, çoğu baskı tekniği ile geleceğe yönelik açılımlarla ve gelişmeleri çok yakından takip ederek siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mikron Reklamcılık olarak belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için, anlaşılır net gerçek mesajlar vermeye çalıştı. Bundan sonrada sürdürdüğümüz tüm çalışmalarda, markamıza güvenmenizi diliyoruz.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

#leksanetiket #metaletiket #asansöretiketi #alüminyumetiket #paslanmazetiket #uyarıetiketi #metaloymaetiket