PVC Etiketler

PVC ETİKET

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

PVC kelimesi Poli Vinil Clorür isminin kısaltılmış halidir ve halk arasında da PVC olarak ün salmış bir etiket çeşididir. PVC etiketler hayatın her alanında kullanılır. Sarı PVC etiketler uyarı niteliğinde olurken farklı renk ve ölçülerde PVC etiket kullanımları görülmektedir.

PVC etiketler farklı amaçlar ve farklı sektörlerde kullanılabilir. Kimi zaman bir uyarı için kullanılan PVC etiketler bazı zamanlar bilgilendirmek için kullanılır. Kimi zaman özel amaçlar için kullanılan PVC etiketler kimi zaman genel hizmetler için de kullanıldığı görülmektedir.

PVC ETİKETLER NERELERDE KULLANILIR?

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir fabrika veya üretim tesisi ziyaret ettiyseniz tesisin girişinden itibaren levhalarla, uyarı yazıları ile, ikaz tabloları ile karşılaşırsınız. İşte tüm bu materyaller PVC ile yapılmıştır.

PVC etiketler Uzun ömürlü ve dayanıklı olması sebebi ile çokça tercih edilir. Güneşe, aşırı soğuklara, aşırı sıcaklara dayanıklı olan pvc etiketlerin üzerine her türlü yazı yazılabilmektedir.

Devletin birçok kurumu tarafından pvc etiket kullanılır.

PVC etiketler reklam amaçlı da kullanılmaktadır. İlan ve levha asmanın yasak olmadığı yerlerde pvc etiketler tercih edilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi uzun ömürlü değişik hava koşullarına dayanıklı olması sebebi ile tercih edilir.

PVC etiketler neredeyse var olan eski ve yeni tüm sektörlerde kendisine kullanım alanı bulur.

PVC ETİKET FİYATLARI

PVC etiket fiyatları büyüklüğüne, küçüklüğüne, kullanılan malzeme miktarına, rengine ve baskı çeşidine göre değişiklik göstermektedir. PVC etiket reklam amaçlı da kullanılmaktadır. PVC etiket üzerine her türlü yazı yazılabildiği için amacı ve kullanım alanları düşünüldüğünde pvc etiket fiyatları pek de maliyetli görünmemektedir.

PVC etiket sadece uyarı ve ikaz için değil aynı zamanda bilgilendirme, bilinçlendirme ve sosyal içerikli mesajlar vermek için de kullanılır. Sosyal içerikli pvc etiketlerin son zamanlarda sivil toplum kuruluşları ve belediyeler tarafından çok sık kullanıldığını görmekteyiz.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi pvc etiket kullanım alanı oldukça geniş olan bir etiket türüdür.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

#leksanetiket #metaletiket #asansöretiketi #alüminyumetiket #paslanmazetiket #uyarıetiketi #metaloymaetiket