Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Leksan Etiket, Leksan Etiket Çeşitleri, Metal Etiket, Asansör Etiketleri , pvc etiket, ikitelli mtela etiket, ikitelli leksan etiket, başakşehir metal etiket

İLETİŞİM

Sık Sorulan Sorular

Metal etiket, ürünlerin tanıtımı, seri numaraları, gücü vs. gibi açıklayıcı bilgileri içerir. Kullanım alanı çok geniş olup , farklı ebat, boyut ve kalınlıkta yüksek mikron eloksalı, yada asit oymalı, dış etkenlere dayanıklı boyalarla baskı uygulanır. Ürün üzerine çift taraflı bant yada perçinle monte edilir. Sticker (Çıkartma) Etiketler: Opak yada şeffaf pvc çıkartma kağıt üzerine sınırsız renk seçenekleri ile baskı uygulanır. Tehlike ve uyarı etiketleri, ürün tanıtım etiketleri, reklam amaçlı etiketler vs. gibi çok geniş kullanım alanı vardır.

Metal etiket, ürünlerin tanıtımı, seri numaraları, gücü vs. gibi açıklayıcı bilgileri içerir. Kullanım alanı çok geniş olup , farklı ebat, boyut ve kalınlıkta yüksek mikron eloksalı, yada asit oymalı, dış etkenlere dayanıklı boyalarla baskı uygulanır. Ürün üzerine çift taraflı bant yada perçinle monte edilir. Sticker (Çıkartma) Etiketler: Opak yada şeffaf pvc çıkartma kağıt üzerine sınırsız renk seçenekleri ile baskı uygulanır. Tehlike ve uyarı etiketleri, ürün tanıtım etiketleri, reklam amaçlı etiketler vs. gibi çok geniş kullanım alanı vardır.

Ürünlerin tanıtımı, seri numaraları, gücü vs. gibi açıklayıcı bilgileri içerir. Kullanım alanı çok geniş olup , farklı ebat, boyut ve kalınlıkta yüksek mikron eloksalı, yada asit oymalı, dış etkenlere dayanıklı boyalarla baskı uygulanır. Ürün üzerine çift taraflı bant yada perçinle monte edilir. Sticker (Çıkartma) Etiketler: Opak yada şeffaf pvc çıkartma kağıt üzerine sınırsız renk seçenekleri ile baskı uygulanır. Tehlike ve uyarı etiketleri, ürün tanıtım etiketleri, reklam amaçlı etiketler vs. gibi çok geniş kullanım alanı vardır.

Plastik esaslı bir malzemedir. Güneşe yağmura suya dona karşı dayanıklı bir malzemedir. Kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır.Beyaz bir malzemedir. Tarım makine üreticileri, Sanayi Makine üreticileri, Oto tamir bakım servis yapan firmalar, Damla sulama sistemleri üretimi yapan kuruluşlar. Nerde ise bütün alanlarda etiket olarak kullanılırlar. Etiketimiz su, güneş, sıcak, soğuk, gibi doğa şartlarından etkilenmez. En kaliteli malzeme kullanılarak üretim yapılır.

Plastik esaslı bir malzemedir. Güneşe, yağmura, suya, dona karşı dayanıklı bir malzemedir. Daha çok camlarda kullanılır. Özel baskı tekniği ile ters baskı yapılabilir. Kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Kullanıldığı alanlar; tarım makina üreticileri, oto tamirciler, sanayi makina üreticileri, bisiklet üzerlerinde ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır. Özellik olarak sıcak, soğuk, su, rüzgar, güneş gibi doğal şartlardan etiklenmez, yırtılmaz, yapşıtığı yerden çıkmaz. Baskılarımızda markalı etiketler kullanırız. Etiketlerin yapışması konusunda hicbir sorun yaşamazsınız. Müşterilerimize asla kalitesiz malzeme tavsiye etmeyiz, baskılarda kullanmayız. İstenilen şekil (oval, kare, elips) ve ölcüde baskı yapılır.

0.40-1.0 mm arası alüminyum üzerine özel boyalarla baskı yapılır. Korozyon ve oksitlenmeye karşı dayanıklıdır. Boya tutuculuğu çok yüksektir. Eloksallı Alüminyum Etiket istenilen kalınlıkta malzeme üzerine ve istenilen renklerde uygulama yapılabilir. Doğa şartlarına ve kimyasallara direnç en üst düzeydedir.Firma bilgileri, Ürünlerin tanıtımı ve özellikleri, seri numaraları, imal yılı, vs. gibi açıklayıcı bilgileri tüketiciye iletmek amaçlı kullanılır. Kullanım alanı çok geniş olup farklı ebat, boyut ve kalınlıkta tercih edilebilir. Metal Etiketler de Müşteri talebine ve malzeme türüne göre birden fazla renk uygulanabilir. Çift taraflı bant veya perçin ile montaj yapılır.Kullanılan alanların başında makina sektörü gelmektedir. Sanayinin birçok alanında kullanılmaktadır. İster yapışkanlı istenirse perçinli olarak metal etiket üretilmektedir.

Tasarımlarınızı işbirliğimiz sayesinde kurumsal kimliğiniz ile pekiştirip ürünlerinizde güven ve kaliteli duygusu oluşturabilmek için tercih edebileceğiniz,ürünlerinizin dış görünüşünü güçlendirebileceğiniz bir etiket çeşididir.Dayanıklı, zarif, esnek,oluşuyla ürünlerde bir albeni yaratabilmektedir, Kullanımının kolaylığı ve ürünlerde zarif bir görüntü oluşturması açısından en büyük tercih sebebidir.Aşındırıcı maddelere ve hava şartlarına dayanıklıdır. Özellikle elektronik sanayiinde çok geniş bir kullanım alanına sahiptir, Bunun yanı sıra makine ön paneli ya da ürün tanıtım etiketi olarak da talep görmektedir.İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.Şeffaf (transparan) malzemeye ters yüzeyden baskı uygulanır ve baskı yüzeyiyle temas olmadığından baskıda solma, silinme,çizilme,kararma v.b. problemler olmaz,Kağıt bazlı olmamayışı sayesinde sıvıyı emmez ve sıvı üzerinden akar gider ve hiçbir etki bırakmaz. Zengin renk çeşitleri ile çok renkli baskı uygulanabilmektedir.Leksan etiketin uygulanacak yere montajı söz konusu olduğunda leksan etiketin arka yüzü baskı işlemi bittikten sonra çift taraflı bant ile kaplanır ve montaj esnasında bantın yüzü banttan ayırılarak montajı yapılır. Gofre (kabartma) yapılarak tuşların kullanımı sağlanır.

Ticaret tarihinden itibaren reklamcılık sektörü her zaman ilgi gerektiren sektörlerden olmuştur. Reklam ürünlerinin marka değerine ve kazanç istatistiklerine etkileri tartışılmaz. Bu ürünlerin tüketicilerin zihinlerinde marka ve firma bağlılığı yaratmak gibi görevleri vardır. Reklamcılık ticaret sektörünün yardımcı gemisidir. Çıkarılan bir ürünün hedefi ne kadar büyük ise o kadar fazla kişiye ulaşmak için görsel veya yazılı medya kullanılması gereklidir. Bu reklamlar kitle sayıları olarak fazla kişiye ulaşsa da akılda kalıcılık olarak daha az tüketiciyi etkilemektedir. Bugün sizlere bahsedeceğimiz reklamcılık ürünü damlat etiket olacak. Damla etiket reklam ürünleri arasında etiketleme çeşitlerinin içerisinde bulunan ve ürününüzün bir bakıma imzası olarak görülen bir üründür. Adından da anlaşılacağı gibi damla etiket bir yağmur damlası şeklinde tasarımı ile markanızın değerini tüketicilerin benimseyecekleri şekilde korur. Nasıl ki bir insanla tanıştığınızda yüzü sizin gördüğünüz ilk yer oluyorsa damla etiket de bir üründe göreceğiniz ilk ayrıntı olacaktır. Bu nedenle ürününüzdeki etiket çeşitliliği markanızı ve firmanızı yansıtacak şekilde kaliteli olmalıdır. Damla etiket tipinde bir reklam ürünü yapılabilmesi için çeşitli kimyasallara ihtiyaç duyulmaktadır. Sıcak ve soğuk yüzeylerden etkilenmeyen damla etiket Poliürethane olarak bilinen kimyasal bir maddeden yapılır. İnsan hayatına herhangi bir zararı olmayan Poliürethane çift karışım ile beraber daha önceden oluşturulan yüzeye dökülerek ısıtma teknikleri uygulanarak donması sağlanır.   Reklam ürünleri içerisinde renk uyumu ve ürün boyutuna göre ayarlanmasının en kolay olduğu etiketleme modeli olan damla etiket gerek fiyatlandırma gerekse uzun süre korunması açısından çok daha avantajlıdır. Damla etiket genel olarak iç ve dış ayırt etmeksizin her mekanda kullanılır. Yazılı ve görsel medyada yapılan reklamları destekleyici bir nitelikte olan etiket ürünleri marka kavramının korunmasında ve benimsenmesinde oldukça önemlidir. Monte edilme konusunda da oldukça kolay bir yöntem izlenen damla etiket ilgili ürünün üzerine çift taraflı bant yardımı ile monte edilebilir. Bu damla etiketin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Damla etiket birçok farklı etiket modeline göre düzenlenebilir. Ürünün boyutlarının dışında kendi renk tercihi de istenilen tonlarda yapılabilir. Reklamcılık alanında en çok kullanılan etiket modellerinden biri olan damla etiket için uzun yıllardır sektörde bulunan ve deneyim, tecrübe kadrosu ile hizmet veren firmalar seçilmelidir.

Baskıya gelen ürün önce baskıya hazırlık denilen bir aşamadan geçerek İşleme alınır. Bu esnada ürüne uygulanacak görselin ebadına ve şekline göre baskı tekniği kararlaştırılır. Baskı tekniğinin kesinleşmesinden sonra baskı şablonu veya baskı klişesi hazırlanır. İlgili tezgah veya makine yanındaki ürün üzerine yapılan baskı,tektek ve elle besliyerek yapılır ve kurutularak müşteriye teslim edilir. Bunada serigrafi baskı denilmektedir