Demirciler Sanayi Sitesi E2-410, 34490 Başakşehir/İstanbul

Misyonumuz

Anasayfa » Misyonumuz

Modern Etiket sektörünün lider kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışan, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer almaya sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yapma gayretiyle yoluna devam ediyor.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmaya çalışan Modern Etiket, dekorasyonda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Modern Etiket, aynı zamanda sektöründeki standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Modern Etiket, yüzlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlarla buluşturuyor.

Misyonumuz
Araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı zevklerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz
Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye’ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: