Demirciler Sanayi Sitesi E2-410, 34490 Başakşehir/İstanbul

Rozetler

Rozetler

Pazarlamada üç ana hedef vardır. 1- Marka tanınırlığı oluşturmak 2- Kurumsal kimliği geliştirmek 3- Müşteriler ile duygusal bağ kurmak. Üç ana hedefi çalıştıran en önemli etken rozet tir.
Kurumsal kimliği güçlendirmek için üretilmiş yaka rozeti ince bir moda ve organizasyonu temsil eder. Marka tanınırlığı yaka rozeti gücüyle takviye edilir. Her ürün lansmanı için üretilmiş özel yaka rozeti sizin adınıza sürekli çalışan unutulmaz bir logo veya mesaj içerebilir.
Yaka rozeti gurur belirli bir anlamda performans veya hizmet verilen yılları tanımlar. Çalışanların organizasyon içinde büyüdükçe sivrilen çalışanların yaka rozetleri ile ödüllendirilmesi gurur hislerinin gelişmesine yardımcı olur.
Askeri birimlerde kullanılan rozetler rütbenin tanınmasına yardımcı olurken büyük bir şeref ve gururla taşınmasını sağlar.
Rozetler fuarlar, ürün, marka, şirket, markalaşma, kurumsal kimlik, toplantı,seminerler, çalışanları ödüllendirme, askeri şeref, duygusal bağ oluşturma, takım ruhunu destekleme, kaynak yaratma ve bağışları takdir etmek amaçlı kullanılır ve dağıtılır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: